دانشگاه های استان/ پارک علم و فناوری یزد/ مراکز پژوهشی استان

باسلام و احترام؛

بدینوسیله فراخوان عناوین 2 طرح پژوهشی این سازمان از محل اعتبارات تملک دارایی های سرمایه استانی سال 1400 به شرح ذیل اعلام می گردد. شایسته است اطلاع رسانی لازم به متقاضیان حقوقی بومی دارای رزومه و سوابق فعالیت پژوهشی در زمینه های یاد شده اقدام لازم بعمل آید.

کاربرگ پروپوزال به همراه شرح خدمات طرح های مذکور بر روی سامانه پژوهش های توسعه ای استان یزد به نشانی http://research.yazdmporg.ir  قرار گرفته است که متقاضیان باید با توجه به شرح خدمات نسبت به تکمیل و ارسال پروپوزال به انضمام رزومه خود حداکثر تا تاریخ 11/09/1400 (بدون امکان تمدید) به دبیرخانه سازمان اقدام نمایند.

فراخوان انتخاب پژوهشگر برتر دستگاه هاي اجرايي استان در سال 1400 اعلام شد.

به گزارش روابط عمومي سازمان، سازمان مديريت و برنامه ريزي استان يزد فراخوان انتخاب پژوهشگر برتر دستگاه هاي اجرايي استان را در سال 1400 به دانشگاه ها و دستگاه هاي اجرايي اعلام نمود.
بر اين اساس پرسنل غيرهيئت علمي دانشگاه ها و دستگاه هاي اجرايي استان مي توانند مدارك و مستندات خود را بصورت دسته بندي شده تا پايان وقت اداري روز پنجشنبه 1400/09/04 به دبيرخانه سازمان اعلام نمايند.
مواردي از جمله: مقالات پذيرش شده يا چاپ شده، تاليف و ترجمه كتاب، طرح هاي پژوهشي پايان يافته و هدايت پايان نامه ها، تنظيم گزارش هاي تخصصي سازماني، پيشنهادهاي كاربردي در زمينه هاي اصلاح الگوي مصرف، كاهش هزينه ها، دولت سبز، نقشه راه اصلاح نظام اداري، اكتشاف، ابتكار، نوآوري، اختراع، اثر بديع و ارزنده، نظارت علمي طرح هاي پژوهشي، عضويت در كميته هاي پژوهشي و... معيارهاي ارزيابي پژوهشگران برتر را تشكيل مي دهند.

دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی  استان

پارک علم و فناوری یزد

موسسات پژوهشی و فناوری (دارای مجوز از وزارت علوم و بهداشت و مجلس شورای اسلامی)

شرکت های دانش بنیان دارای تاییدیه

 باسلام و احترام؛

      در راستای اجرای ماده 6 دستورالعمل اجرایی بند هـ تبصره 9 قانون بودجه سال 1400 کل کشور و پیرو فراخوان اول (نامه شماره 324227 مورخ 12‏/07‏/1400)، بدینوسیله فراخوان دوم مشتمل بر عناوین 5 طرح پژوهشی از محل اعتبارات هزینه ای سال جاری استان به شرح ذیل اعلام می گردد.

      شایسته است به متقاضیان حقوقی بومی دارای رزومه و سوابق فعالیت پژوهشی در زمینه های یادشده اطلاع رسانی لازم بعمل آید. متقاضیان می بایست با مراجعه به سامانه پژوهش های توسعه ای استان یزد به نشانی http:‏/‏/research.yazdmporg.ir و با در نظر گرفتن شرح خدمات مربوطه (بارگذاری شده در سامانه) نسبت به تکمیل و ارسال پروپوزال در قالب فرمت این سازمان، به انضمام رزومه خود حداکثر تا تاریخ 03‏/08‏/1400 (بدون امکان تمدید) به دبیرخانه سازمان اقدام نمایند. بدیهی است به درخواست های پس از تاریخ مشخص شده ترتیب اثر داده نخواهد شد.

  • بررسی و طراحی مدل برنامه ریزی توسعه فردی در دستگاه های اجرایی استان ‏- مطالعه موردی سازمان جهاد کشاورزی
  • شناسایی و معرفی بذور اصلاح شده و نهال‌های گواهی شده با تولید و ارزش افزوده بالا مبتنی بر اقلیم استان
  • طراحی و پیاده سازی پلتفرم هوشمند شبکه نوآوری کارخانه نوآوری یزد
  • تدوین نقشه راه توسعه گردشگری پایدار استان یزد با تاکید بر زنجیره ارزش گردشگری
  • آسیب شناسی و تحلیل اجرای سند جامع سلامت در استان یزد.

 

سیدمجتبی حسینی پور 

رئیس سازمان

 

دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی  استان

موسسات پژوهشی و فناوری (دارای مجوز از وزارت علوم و بهداشت و مجلس شورای اسلامی)

شرکت های دانش بنیان دارای تاییدیه

 

 باسلام و احترام؛

در راستای اجرای ماده 6 دستورالعمل اجرایی بند هـ تبصره 9 قانون بودجه سال 1400 کل کشور، بدینوسیله فراخوان مرحله اول عناوین 5 طرح پژوهشی از محل اعتبارات هزینه ای سال جاری استان به شرح ذیل اعلام می گردد.

شایسته است اطلاع رسانی لازم به متقاضیان حقوقی بومی دارای رزومه و سوابق فعالیت پژوهشی در زمینه های یادشده اقدام لازم بعمل آید. متقاضیان می بایست با مراجعه به سامانه پژوهش های توسعه ای استان یزد به نشانی http:‏/‏/research.yazdmporg.ir و با در نظر گرفتن شرح خدمات مربوطه (بارگذاری شده در سامانه) نسبت به تکمیل و ارسال پروپوزال در قالب فرمت این سازمان، به انضمام رزومه خود حداکثر تا تاریخ 24‏/07‏/1400 (بدون امکان تمدید) به دبیرخانه سازمان اقدام نمایند. بدیهی است به درخواست های پس از تاریخ مشخص شده ترتیب اثر داده نخواهد شد.

 

     1) آینده پژوهی منابع و مصارف آب در یزد با توجه به روندهای توسعه اقتصادی (صنعتی و کشاورزی) با تاکید بر پیامدهای اجتماعی، سیاسی، امنیتی و زیست محیطی آن

     2) آینده پژوهی و طراحی نقشه مشاغل استان در افق 1425

     3) تحلیل شکاف های سرمایه گذاری در زنجیره های تامین و فروش محصولات استان

     4) تدوین نقشه راه تبدیل استان به قطب فناوری های همگرا در کشور

     5) بررسی اثرات مهاجرت بر توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی استان.

 

سیدمجتبی حسینی پور 

رئیس سازمان

دانشگاه های استان یزد

پارک علم و فناوری یزد

مراکز پژوهشی استان یزد

باسلام و احترام؛ بدینوسیله عناوین 5 طرح پژوهشی این سازمان از محل اعتبارات تملک دارایی های سرمایه استانی 1399 به شرح ذیل اعلام می گردد.

شایسته است اطلاع رسانی لازم به متقاضیان حقوقی بومی دارای رزومه و سوابق فعالیت پژوهشی در زمینه های یاد شده اقدام لازم بعمل آید. لازم به ذکر است کاربرگ پروپوزال به همراه شرح خدمات طرح های مذکور بر روی سامانه پژوهش های توسعه ای استان یزد به نشانی http://research.yazdmporg.ir قرار گرفته است که متقاضیان باید با توجه به شرح خدمات نسبت به تکمیل و ارسال پروپوزال به انضمام رزومه خود حداکثر تا تاریخ 25‏/10‏/1399 (بدون امکان تمدید) به دبیرخانه سازمان اقدام نمایند.

سیدمجتبی حسینی پور رئیس سازمان

ضمن گرامیداشت ایام هفته پژوهش و فناوری و تبریک روز پژوهش، بدینوسیله فراخوان عناوین پژوهشی دستگاه های اجرایی استان تهران از محل یک درصد اعتبارات هزینه ای موضوع بند «ز» تبصره 9 قانون بودجه سال 1399 کل کشور برای آگاهی و هرگونه اقدام مطابق دستورالعمل مربوطه ایفاد می گردد.

 

سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان یزد بر اساس تصمیمات کمیته علمی هفته پژوهش استان، فراخوان انتخاب پژوهشگر برتر (کارمندان غیر هیئت علمی) دستگاه های اجرایی و دانشگاه های استان را در سال 1399 اعلام نمود. 

جستجو در سایت

آدرس: شهر میراث جهانی یزد، بلوار دانشجو، سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان یزد، مرکز آموزش و پژوهش های توسعه و آینده نگری سازمان.
تلفن: 4-36241151 (035) داخلی 310 و 255
نشانی رایانامه برای ارسال نقطه نظرات، نیازهای پژوهشی و پژوهش های خاتمه یافته به سازمان: yazdresearch@mporg.ir

همه حقوق مادی و معنوی «سامانه پژوهش های توسعه ای استان یزد» متعلق به سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان یزد است. هرگونه بازنشر اطلاعات مندرج در این پایگاه با ذکر ماخذ بلامانع است.

طراحی و پشتیبانی فنی:سیدمحمدهاشم حکیمی

Please publish modules in offcanvas position.

اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید، اینجا را کلیک کنید.

ورود به حساب کاربری