دانشگاه های استان یزد

پارک علم و فناوری یزد

مراکز پژوهشی استان یزد

باسلام و احترام؛ بدینوسیله عناوین 5 طرح پژوهشی این سازمان از محل اعتبارات تملک دارایی های سرمایه استانی 1399 به شرح ذیل اعلام می گردد.

شایسته است اطلاع رسانی لازم به متقاضیان حقوقی بومی دارای رزومه و سوابق فعالیت پژوهشی در زمینه های یاد شده اقدام لازم بعمل آید. لازم به ذکر است کاربرگ پروپوزال به همراه شرح خدمات طرح های مذکور بر روی سامانه پژوهش های توسعه ای استان یزد به نشانی http://research.yazdmporg.ir قرار گرفته است که متقاضیان باید با توجه به شرح خدمات نسبت به تکمیل و ارسال پروپوزال به انضمام رزومه خود حداکثر تا تاریخ 25‏/10‏/1399 (بدون امکان تمدید) به دبیرخانه سازمان اقدام نمایند.

سیدمجتبی حسینی پور رئیس سازمان

ضمن گرامیداشت ایام هفته پژوهش و فناوری و تبریک روز پژوهش، بدینوسیله فراخوان عناوین پژوهشی دستگاه های اجرایی استان تهران از محل یک درصد اعتبارات هزینه ای موضوع بند «ز» تبصره 9 قانون بودجه سال 1399 کل کشور برای آگاهی و هرگونه اقدام مطابق دستورالعمل مربوطه ایفاد می گردد.

 

سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان یزد بر اساس تصمیمات کمیته علمی هفته پژوهش استان، فراخوان انتخاب پژوهشگر برتر (کارمندان غیر هیئت علمی) دستگاه های اجرایی و دانشگاه های استان را در سال 1399 اعلام نمود. 

جستجو در سایت

آدرس: شهر میراث جهانی یزد، بلوار دانشجو، سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان یزد، مرکز آموزش و پژوهش های توسعه و آینده نگری سازمان.
تلفن: 4-36241151 (035) داخلی 310 و 255
نشانی رایانامه برای ارسال نقطه نظرات، نیازهای پژوهشی و پژوهش های خاتمه یافته به سازمان: yazdresearch@mporg.ir

همه حقوق مادی و معنوی «سامانه پژوهش های توسعه ای استان یزد» متعلق به سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان یزد است. هرگونه بازنشر اطلاعات مندرج در این پایگاه با ذکر ماخذ بلامانع است.

طراحی و پشتیبانی فنی:سیدمحمدهاشم حکیمی

Please publish modules in offcanvas position.

اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید، اینجا را کلیک کنید.

ورود به حساب کاربری